You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Інструкція користувача порталу Work.lviv.ua

Без категорії


Зміст:

 • Про портал відгуків та спільноту роботодавців work.lviv.ua
 • Реєстрація акаунта на сайті, підтвердження email
 • Підтвердження статусу роботодавця
 • Активація підписки, доступ до бази характеристик та відгуків
 • Відмінність відгуків і характеристик при користуванні нашим порталом
 • Порядок додавання характеристики чи відгуку на нашому порталі
 • Доступні опції при додаванні працівника в базу (згода на обробку персональної інформації)
 • Додавання відгуків про компанії, підрядників, працівників, кандидатів, фрілансерів
 • Додаткові переваги використання сервісу Work.lviv.ua

У цьому записі йдеться про основну ідею спільноти та про те, як правильно користуватись порталом Work.lviv.ua. Ви дізнаєтесь, як зареєструвати свій акаунт і підтвердити статус роботодавця, як активувати підписку та отримати доступ до бази. Розповімо, як правильно додавати відгуки та характеристики у базу, а також про переваги, які ви отримаєте, користуючись нашим порталом.

Про портал відгуків та спільноту роботодавців work.lviv.ua

Портал work.lviv.ua — це веб-сайт, на котрому кожен роботодавець може залишити відгук про свого працівника, партнера, про фрілансера, з котрим працював, чи компанію підрядника, котра виконувала роботу. Чому ринок праці Львова і України в цілому потребує такого ресурсу? Мабуть, більшості роботодавців знайома ситуація, коли ви проводите співбесіду, слухаєте всі позитивні сторони майбутнього працівника, влаштовуєте його на роботу, даєте комфортне робоче місце і високу заробітну платню. А потім через місяць роботи щось іде не так.

Працівник не володіє заявленими на співбесіді навичками, або, пройшовши процес онбордингу з мінімальним навантаженням, зіткнувшись з складним завданням і критикою, каже “… ну тоді я звільняюсь”, залишає роботу не виконаною, і вам знову потрібно починати все спочатку.

Для запобігання саме такої проблеми створений портал work.lviv.ua. Кожен роботодавець може отримати доступ до бази відгуків і характеристик. Реєструючись на порталі, ви автоматично стаєте учасником спільноти львівських роботодавців. Це означає, що ви отримуєте ключ до всіх івентів, організованих адміністрацією порталу, навчальних програм та цінної інформації, яка доступна тільки учасникам спільноти.

Реєстрація акаунта на сайті, підтвердження email

Для того щоб зареєструватись на нашому порталі, потрібно пройти стандартну процедуру реєстрації, заповнивши поля (е-мейл, телефон, ім’я та пароль). Під час проходження процедури реєстрації вам буде надіслано лист на вказану електронну адресу з посиланням для підтвердження реєстрації. Для підтвердження е-мейлу просто перейдіть за посиланням у цьому листі. Після активації е-мейлу ви зможете увійти у свій обліковий запис.

До уваги! Одразу після реєстрації ви зможете користуватись пошуком інформації по базі. Проте у вас не буде доступу до бази характеристик, доки ваш статус роботодавця не буде підтверджений адміністратором порталу.

Підтвердження статусу роботодавця

 

Для того щоб ми могли ідентифікувати вас як роботодавця, вам потрібно буде заповнити сторінку свого профілю, вказавши необхідні дані. А саме:

 • Назву компанії;
 • Прізвище (видно лише адміністратору);
 • Посаду (видно лише адміністратору);
 • Код ЄДРПОУ (видно лише адміністратору);
 • Посилання на Фейсбук або Лінкедін сторінку вашої компанії (видно лише адміністратору);
 • Фото або скан виписки з єдиного державного реєстру (видно лише адміністратору).

Заповнивши ці поля, натискайте “Зберегти” у налаштуваннях профілю. Після чого ми отримаємо ваше звернення, перевіримо інформацію, і у разі коректності заповнення інформації підтвердимо ваш статус роботодавця на нашому порталі. Перевірка вашого профілю зазвичай займає до 24-х годин. Повторно заявку надсилати не потрібно. У випадку необхідності уточнення даних ми з вами зв’яжемось по вказаному при реєстрації номеру телефону.

Як дізнатись, що ваш обліковий запис активовано?

Поки ваш обліковий запис не підтверджено, ви будете бачити відповідне сповіщення в особистому кабінеті.

 

 

Після підтвердження вашого статусу роботодавця на порталі це сповіщення зникне.

Активація підписки, доступ до бази характеристик та відгуків

Для того щоб користуватись нашим ресурсом повноцінно, у вас повинна бути активована підписка. Одразу після реєстрації активної підписки у вас немає. Переглядати статус можна в особистому кабінеті у розділі “Керування підписками”.

 

 

Після заповнення вами інформації у налаштуванні профілю і затвердження статусу роботодавця підписка буде надана вам автоматично терміном на 1 рік з моменту реєстрації, і ви зможете повноцінно користуватись всіма перевагами порталу.

 

 

Після успішного підтвердження статусу роботодавця ви будете бачити таке сповіщення у розділі “Керування підпискою”. Це означає, що ви можете повноцінно користуватись всіма перевагами учасників спільноти роботодавців.

Відмінність відгуків і характеристик при користуванні нашим порталом

Ми використовуємо на нашому порталі такі терміни, як характеристика і відгук. Характеристика — це опис вражень про працівника, кандидата, партнера, фрілансера як про конкретну особу. Відгук — опис вражень про роботу компанії, з якою ви співпрацювали.

Порядок додавання характеристики чи відгуку на нашому порталі

Додати відгук чи характеристику ви можете тільки для компанії чи працівника які вже є додані у нашу базу. Для перевірки ви можете скористатись “пошуком відгуку” або “пошуком характеристики”.

Виберіть відповідний розділ в особистому кабінеті і в полі для пошуку введіть прізвище, ім’я, номер телефону або електронну адресу працівника, назву компанії. Якщо у полі результатів пошуку ви побачите профіль працівника чи компанії, який шукали, то відкрийте його і натисніть кнопку “Додати характеристику” або “Додати відгук”.

Якщо ви бачите сповіщення “В нашій базі немає інформації за Вашим запитом“, це означає що такого працівника чи компанії ще немає в базі, і ви можете створити профіль самостійно. А після цього повторити процедуру пошуку, описану вище, і тоді додати характеристику чи відгук вже для існуючого, створеного вами, профілю.

Будь-хто інший зможе аналогічно знайти працівника чи компанію, додану вами, і додати свій відгук.

Отже, алгоритм простий:

 • Шукаємо працівника чи компанію в базі.

 • Якщо є запис у базі, відкриваємо його і додаємо свій відгук чи характеристику.

 • Якщо немає запису у базі, створюємо його, здійснюємо пошук, а потім додаємо відгук чи характеристику.

Доступні опції при додаванні працівника в базу (згода на обробку персональної інформації)

Під час додавання працівника у базу даних ви маєте дві доступні опції, в залежності від того, чи є у вас дозвіл на обробку персональної інформації від людини, котру збираєтесь добавити в базу.

Є згода на обробку персональної інформації — обирайте цю опцію, якщо попередньо особа надала вам згоду на обробку персональних даних. У такому випадку вам будуть доступні для заповнення такі поля, як номер телефону, е-мейл.

Немає згоди на обробку персональної інформації — ця опція підійде, якщо ви не маєте згоди на обробку персональної інформації від особи, яку додаєте в базу. У такому випадку вам достатньо буде вказати прізвище і ім’я особи, а також посилання на будь-яке публічне джерело цієї інформації (наприклад, посилання на профіль у соціальних мережах).

 

 

Додавання працівника чи компанії в базу не потребує модерації. Інформація публікується одразу.

Додавання відгуків про компанії, підрядників, працівників, кандидатів, фрілансерів

Після того як ви додали потрібного працівника чи компанію в базу, або знайшли запис у базі, ви можете приступати до написання характеристики або відгуку. Натискайте кнопку “Додати відгук” або “Додати характеристику” і у формі заповніть максимально детально всі поля. Необов’язкові поля можна опустити, але в такому випадку ви робите ваш відгук менш інформативним для інших учасників спільноти.

Якщо ви додаєте характеристику, то вам будуть доступні такі опції:

 • Працівник — особа, яка фактично виконувала роботу у штатному режимі.
 • Кандидат — особа, яка проходила співбесіду але не виконувала жодної роботи.
 • Партнер — особа, з якою працювали на партнерських умовах.
 • Фрілансер — особа, яка виконувала роботу в позаштатному режимі.

Опишіть детально вашу ситуацію, вкажіть необхідну інформацію (дата початку і дата завершення співпраці, посада, яку займав працівник, або робота, яку виконував фрілансер, негативне чи позитивне забарвлення, текст характеристики). У тексті характеристики заборонено подавати неправдиву, образливу, нецензурну інформацію. Максимально конструктивно та правдиво описуйте ситуацію. Аналогічним чином додається відгук про компанію.

 

 

 

Публікація характеристики на сайті можлива лише після перевірки адміністрацією сайту. Після натискання кнопки “Надіслати характеристику” ви побачите сповіщення про те, що запис прийнято. Повторно надсилати характеристику не потрібно. Вона з’явиться у історії працівника одразу після затвердження адміністратором сайту.

Додаткові переваги використання сервісу Work.lviv.ua

Якщо ви роботодавець, реєструйтесь на нашому сайті. Після перевірки ми надамо безкоштовну підписку терміном на 1 рік. Маючи активну підписку, ви стаєте учасником спільноти львівських роботодавців і можете користуватись всіма доступними перевагами.

Учасники спільноти львівських роботодавців мають безкоштовний доступ до бази характеристик на нашому сайті. Можуть приймати участь у подіях, семінарах, організованих адміністрацією порталу. Отримують безкоштовні ключі до цінних курсів і навчальних матеріалів у сфері HR і рекрутингу та інші актуальні матеріали.

 

 Отримуйте корисну інформацію на email!