You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Правила публікації характеристик

Правила та умови публікації характеристик на сайті https://work.lviv.ua/

 1. Обов’язки Користувача.

Приймаючи ці Правила, Користувач зобов’язується в повній мірі слідувати цим правилам при публікації характеристик на сайті https://work.lviv.ua/

  • Не поширювати в характеристиці свідомо неякісну або фальшиву інформацію.

1.2. Не використовувати слова, набрані тільки великими літерами, якщо вони не є абревіатурами.

1.3. Не розміщувати характеристик, які містять рекламну інформацію про заробіток в інтернеті, обробку електронної пошти, проведення масових електронних розсилок, мережевий маркетинг, що вимагають матеріальних вкладень, гральний бізнес, еротичні і окультні послуги тощо.

1.4. Не вводити опублікованими матеріалами  в оману інших користувачів або адміністрацію сайту.

1.5. Не створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одній і тій же юридичній або приватній особі.

1.6. Не публікувати образи, нецензурні вислови, та інші матеріали, які завдають шкоди адміністрації сайту або третім особам.

1.7. Не розміщувати інформацію, що закликає до порушення територіальної цілісності України, визнанню незаконних адміністративно-територіальних утворень на території України, що містить назви, символіку, пропаганду сепаратистських чи терористичних організацій.

1.8. У змісті характеристик не публікувати інформацію спрямовану на расову дискримінацію та таку, що містить шовінізм.

1.9. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується ним у характеристиках на сайті, у тому числі за відповідність її вимогам законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок), а також за дотримання прав третіх осіб у зв’язку з розміщенням інформації на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов’язаних з розміщеною Користувачем інформації, Користувач зобов’язується самостійно і за свій рахунок врегулювати вказані претензії.

1.10. Користувач зобов’язується використовувати Сайт відповідно до цих правил, а також чинними і застосовними в даній галузі законами.

2. Обмеження відповідальності.

Адміністрація сайту не несе відповідальності:

2.1. За зміст матеріалів, опублікованих Користувачами.

2.2. За заподіяння шкоди і будь-яких інших збитків, які можуть виникнути при публікації характеристик Користувачами.

3. Права Адміністрації сайту

Адміністрація сайту залишає за собою право:

3.1. Змінити Сайт на свій розсуд.

3.2. Змінювати вартість і види послуг, терміни їх дії.

3.3. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам цієї Угоди, завдають шкоди Адміністрації сайту або третім особам, а також на свій власний розсуд без зазначення причини.

3.4. Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, для розміщення матеріалів на сайтах партнерів.

3.5. Вносити зміни в дані Правила в односторонньому порядку. Користувач вважається проінформованим про змінені умови з моменту опублікування зміненого варіанту Правил на Сайті.

Отримуйте корисну інформацію на email!