You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Слушний момент: 4 причини розширити свою команду

Цікаво для роботодавця


Зміст

  • Усі звільняють, а ви набираєте
  • Свіжа кров допоможе у пошуку нових ідей
  • Нові працівники в якості швидкої допомоги
  • Показники підприємства вимагають розширення штату

У боротьбі бізнесу з карантином чимало підприємств втратили частину колективу, пережили чисельні скорочення та змушені почати працювати по-новому. Перебування в умовах стресу і хаосу змушує шукати шляхи для відновлення стабільного розвитку. А що, як наперекір ситуації почати розширення команди? Звучить дивно, та нинішній період — найбільш слушний для поповнення штату працівників.

Усі звільняють, а ви набираєте

Це саме той момент, коли на ринку праці найкращий вибір спеціалістів. Масові скорочення, звільнення і закриття підприємств призвели до появи великої кількості людей, що шукають роботу. За офіційною статистикою кількість безробітних під час карантину сягнула 500 тисяч. При цьому вакансій стало менше, і конкуренція серед претендентів значно зросла.

Сумніваючись, чи потрібні такі працівники, від яких позбавились інші роботодавці, варто розуміти певні фактори. Чому кваліфіковані кадри стали незатребуваними:

  • дехто під впливом стресу та зміни умов на підприємстві звільнився за власним бажанням;
  • спеціалісти, переведені на віддалений режим, не були достатньо зорганізовані керівництвом, щоб якісно виконувати свою роботу, тому з ними попрощалися;
  • підприємство не витримало карантинного удару і просто ліквідувалося.

Саме зараз є нагода розширити штат працівників і поповнити команду потрібними кадрами. Знайти працівника буде не важко, а першочергові витрати на працевлаштування нового колеги будуть мінімальні. Суттєво можна зекономити і на зарплаті, і на мотиваційних заходах.

Свіжа кров допоможе у пошуку нових ідей

В якому б стані не були ваші справи,  якщо ви не плануєте опускати рук та прагнете надалі розвивати бізнес, потрібні свіжі ідеї. Новий член команди — якраз і є такою можливістю. Потенціал спеціалістів, які щойно приступають до обов’язків, на 20% вищий у порівнянні із тими, хто працює в компанії давно.

З цієї ж причини варто розглянути початківців, зокрема, студентів чи випускників, які, не маючи досвіду, дадуть свіжий поштовх вашій справі. У таких працівників відсутні застарілі стереотипи, вони креативні і активні у пошуку рішень.

Нові працівники в якості швидкої допомоги

Для вас точно прийшов час поповнити команду, якщо ви помічаєте ознаки дефіциту кадрів на підприємстві:

  • Зауважили, що 24 години в добі — надто мало для вас, робочий день триває до пізньої ночі і продовжується вдома, заплановані справи «на завтра» ніколи не завершуються. Така ситуація потребує перекладення частини обов’язків на інших.
  • Ваш колектив не встигає виконувати поставлені задачі, хоча ще донедавна цілком з усім справлявся. Співробітники часто роздратовані і незадоволені зростаючим об’ємом справ. Навіть справжні альтруїсти, відмовляючись від вихідних чи відпусток на користь роботи, рано чи пізно можуть здатися. Час поповнювати команду.

При таких обставинах оновлення штату просто необхідне для продуктивної роботи підприємства.

Показники підприємства вимагають розширення штату

Якщо, не дивлячись на економічну кризу, попит на вашу продукцію зростає, плани перевиконуються, а стабільність компанії має задовільні показники, прийшов слушний момент поповнити штат. Оцінка показників стану підприємства висока? Не баріться із набором персоналу. Велика професійна команда неодмінно приведе вас до успіху.Отримуйте корисну інформацію на email!